Senarai Pegawai SPRM di Agensi Awam

Cari:
Bil       Pegawai Agensi Penempatan Alamat Pejabat Alamat E-mel
1 TPj Mohamad Fauzi bin Husin @ Che Hamat Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA) Unit Integriti, Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA), Tingkat 34, Menara Felda, Platinum Park, No 11, Persiaran KLCC, 50088 Kuala Lumpur. mohdfauzi@sprm.gov.my
2 PsK Mohd Fadzley bin Abdul Jalil Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA) Unit Integriti, Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA), Tingkat 34, Menara Felda, Platinum Park, No 11, Persiaran KLCC, 50088 Kuala Lumpur. fadzleyjalil@sprm.gov.my
3 TPj Dato' Tan Kang Sai Kementerian Pengangkutan (MOT) Unit Integriti, Kementerian Pengangkutan , No 26, Jalan Tun Hussein, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 Putrajaya tankangsai@sprm.gov.my
4 PsK Roy Anak Bajok Kementerian Pengangkutan (MOT) Unit Integriti, Kementerian Pengangkutan , No 26, Jalan Tun Hussein, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 Putrajaya roybajok@sprm.gov.my
5 TPj Dato' Zainul bin Darus Kementerian Kewangan Malaysia (MOF) Unit Integriti, Perbendaharaan Malaysia, Aras 3, Perbendaharaan 2, No. 7, Persiaran Perdana, Presint 2, 62592 Putrajaya zainul@sprm.gov.my
6 PsK Mohd Faizal Nashriq bin Abdul Razak Kementerian Kewangan Malaysia (MOF) Unit Integriti, Perbendaharaan Malaysia, Aras 3, Perbendaharaan 2, No. 7, Persiaran Perdana, Presint 2, 62592 Putrajaya. faizalnashriq@sprm.gov.my
7 TPj Dato' Wan Ramli bin Wan Abdullah Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM) Unit Integriti, Kementerian Kesihatan Malaysia, Blok E, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62690 Putrajaya. wramli@sprm.gov.my
8 PPj Mohammad Zawawi bin Hussin Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM) Unit Integriti, Kementerian Kesihatan Malaysia, Blok E, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62690 Putrajaya. awie@sprm.gov.my
9 PsK Abdullah bin Othman Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM) Unit Integriti, Kementerian Kesihatan Malaysia, Blok E, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62690 Putrajaya. abdullah.othman@sprm.gov.my
10 KPKPj Ramli bin Ismail Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM) Unit Integriti, Kementerian Pendidikan Malaysia, Aras 2 & 4, Blok E12, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62604 Putrajaya. ramli@sprm.gov.my
11 PsK Farah Diba binti Esa Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM) Unit Integriti, Kementerian Pendidikan Malaysia, Aras 2 & 4, Blok E12, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62604 Putrajaya. farahdiba@sprm.gov.my
12 KPKPj Mohd Fuad Bee bin Basrah Bee Pejabat Ketua Menteri Negeri Sabah Pejabat Ketua Menteri Jabatan Ketua Menteri Sabah Aras 31 & 32, Blok A, Pusat Pentadbiran Negeri Sabah (PPNS) Jalan Sulaman, Likas 88400 Kota Kinabalu Sabah fuad@sprm.gov.my
13 KPKPj Abdul Razak bin Hamzah Kementerian Dalam Negeri (KDN) Kementerian Dalam Negeri, Unit Integriti, Aras 6, Blok D9, Parcel D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62546 Putrajaya abdrazak@sprm.gov.my
14 PsK Huzaire bin Ishak Kementerian Dalam Negeri (KDN) Kementerian Dalam Negeri, Unit Integriti, Aras 6, Blok D9, Parcel D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62546 Putrajaya huzaire@sprm.gov.my
15 KPKPj Roslan bin Ramli Jabatan Imigresen Malaysia (JIM) Unit Integriti, Jabatan Imigresen Malaysia, No. 15, Aras 6, Bahagian Integriti, Presint 2, 62550 Putrajaya. roslan@sprm.gov.my
16 PsK Faiz bin Fauzi Jabatan Imigresen Malaysia (JIM) Unit Integriti, Jabatan Imigresen Malaysia, No. 15, Aras 6, Bahagian Integriti, Presint 2, 62550 Putrajaya. fanuz@sprm.gov.my
17 KPKPj Seng Chuan a/l Din Wan Kementerian Kerja Raya (KKR) Unit Integriti, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 13, Blok B, Kompleks Kementerian Kerja Raya, Jalan Sultan Salahudin, 50580 Kuala Lumpur. chuan@sprm.gov.my
18 Psk Som Chai Nit A/L Suang @ Chin Kementerian Kerja Raya (KKR) Unit Integriti, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 13, Blok B, Kompleks Kementerian Kerja Raya, Jalan Sultan Salahudin, 50580 Kuala Lumpur. som_chai@sprm.gov.my
19 KPKPj Azmin bin Yusoff Kementerian Pertanian dan Industri Makanan (MAFI) (MOA) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Aras 4, Blok Podium 4G1-1B, Wisma Tani, Presint 4 62624 Putrajaya. azmin@sprm.gov.my
20 PsK Raihana binti Rahim Kementerian Pertanian dan Industri Makanan (MAFI) (MOA) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Aras 4, Blok Podium 4G1-1B, Wisma Tani, Presint 4 62624 Putrajaya. raihana@sprm.gov.my
21 KPKPj Zainuddin bin Hussin Kementerian Pertahanan (MOD) Unit Integriti, Kementerian Pertahanan, Tingkat 1, Blok B, Bangunan Zetro, Jalan 9/27C, Seksyen 5, Wangsa Maju, 53300 Kuala Lumpur. dinhussin@sprm.gov.my
22 PsK Mohamad Azhar bin Abang Mentaril Kementerian Pertahanan (MOD) Unit Integriti, Kementerian Pertahanan, Tingkat 1, Blok B, Bangunan Zetro, Jalan 9/27C, Seksyen 5, Wangsa Maju, 53300 Kuala Lumpur. mohamadazhar@sprm.gov.my
23 KPKPj Zulkefle bin Abd Hamid Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS), JPM Unit Kerjasama Awam Swasta, Aras 14, Blok Menara, Lot 2G6, Presint 2, oO. 18, Persiaran Perdana, 62652 Putrajaya. zulkefle@sprm.gov.my
24 KPKPj Maznah binti Che Muda Jabatan Pertanian Malaysia (DOA) Unit Integriti Jabatan Pertanian Semenanjung Malaysia No. 30, Persiaran Perdana, Presint 4, 62624 Putrajaya. maznah.muda@sprm.gov.my
25 PsK Razrilmokrish bin Mohd Yusof Jabatan Pertanian Malaysia (DOA) Unit Integriti Jabatan Pertanian Semenanjung Malaysia No. 30, Persiaran Perdana, Presint 4, 62624 Putrajaya. razrilmokrish@sprm.gov.my
26 KPKPj Zuber bin Zainal Kementerian Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal Pengguna (KPDNHEP) Kementerian Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal Pengguna, Bahagian Integriti, Aras 6, Podium 1, No. 13 Persiaran Perdana, Persint 2, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62623 Putrajaya. zuber@sprm.gov.my
27 PsK Mohd Azizun bin Mohamed Kementerian Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal Pengguna (KPDNHEP) Kementerian Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal Pengguna, Bahagian Integriti, Aras 6, Podium 1, No. 13 Persiaran Perdana, Persint 2, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62623 Putrajaya. mohd.azizun@sprm.gov.my
28 KPKPj Rostam bin Abu Hassan Agensi Anti Dadah Kebangsaan (AADK) Unit Integriti, Agensi Antidadah Kebangsaan. Kementerian Dalam Negeri. Jalan Maktab Perguruan Islam 43000 Kajang, Selangor. rostam@sprm.gov.my
29 PsK Mansur bin Mohamad Agensi Anti Dadah Kebangsaan (AADK) Unit Integriti, Agensi Antidadah Kebangsaan. Kementerian Dalam Negeri. Jalan Maktab Perguruan Islam 43000 Kajang, Selangor. mansurmohd@sprm.gov.my
30 KPKPj Ahmad Shukri bin Mohamad Taib Kementerian Tenaga dan Sumber Asli (KETSA) Kementerian Air, Tanah dan Sumber Asli Unit Integriti, Aras G, Wisma Sumber Asli, No.25, Persiaran Perdana, Presint 4, 62574 Putrajaya ahmadshukri@sprm.gov.my
31 PsK Siti Fairuz binti Shamsuri Kementerian Tenaga dan Sumber Asli (KETSA) Kementerian Air, Tanah dan Sumber Asli Unit Integriti, Aras G, Wisma Sumber Asli, No.25, Persiaran Perdana, Presint 4, 62574 Putrajaya sitifairuz@sprm.gov.my sitifairuz@nre.gov.my
32 KPKPj Sudirman bin Aban Jabatan Kastam DiRaja Malaysia (JKDM) Unit Integriti Ibu Pejabat Kastam Diraja Malaysia, Kompleks Kementerian Kewangan No 3, Persiaran Perdana, Presint 2, 62596, Putrajaya. sudirman@sprm.gov.my
33 PsK Zaihairy bin Mohd Yunus Jabatan Kastam DiRaja Malaysia (JKDM) Unit Integriti Ibu Pejabat Kastam Diraja Malaysia, Kompleks Kementerian Kewangan No 3, Persiaran Perdana, Presint 2, 62596, Putrajaya. zaihairy@sprm.gov.my
34 PKPj Zulhairy bin Zaidel Jabatan Ketua Menteri Sarawak Unit Integriti dan Obudsman Negeri Jabatan Ketua Menteri Sarawak Aras 2, Bangunan DUN (Lama), Petrajaya,93502 Kuching, Sarawak. zulhairy@sprm.gov.my
35 PKPj Hishammudin bin Mohammad Esa Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia (JPSM) Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia, Ibu Pejabat Perhutanan Semenanjung Malaysia, Jalan Sultan Salahuddin, 50660 Kuala Lumpur. hishammudin@sprm.gov.my
36 PsK Mohd Afiq bin Mohd Fauzi Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia (JPSM) Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia, Ibu Pejabat Perhutanan Semenanjung Malaysia, Jalan Sultan Salahuddin, 50660 Kuala Lumpur. afiqfauzi@sprm.gov.my
37 PKPj Mohd Shahril bin Che Saad Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ) Bahagian Integriti Ibu Pejabat JPJ Aras 5, No. 26 Jalan Tun Hussein Persiaran Perdana, Presint 4 62100 Putrajaya. shahril@sprm.gov.my
38 PsK Muhammad Marzukhi bin Hashim Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ) Bahagian Integriti Ibu Pejabat JPJ Aras 5, No. 26 Jalan Tun Hussein Persiaran Perdana, Presint 4 62100 Putrajaya. marzukhi@sprm.gov.my
39 PKPj Abdulamin bin Haji Abdillah Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL) Jabatan Integriti, Dewan Bandaraya Kuala Lumpur, Aras 8, West Wing, Wisma Sime Darby, Jalan Raja Laut 50350, Kuala Lumpur. abdulamin@dbkl.gov.my
40 PPj Wan Ahmad Nizam bin Wan Omar Pejabat Menteri , Jabatan Perdana Menteri (JPM) (Hal Ehwal Agama) Pejabat Menteri di Jabatan Perdana Menteri (Hal Ehwal Agama) Aras 10, Blok A, Kompleks Islam Putrajaya No. 23, Jalan Tunku Abdul Rahman Presint 3 Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan 62100 Putrajaya nidzam@sprm.gov.my
41 PPj Mohd Azmir bin Aziz Majlis Amanah Rakyat (MARA) Unit Integriti Majlis Amanah Rakyat (MARA) Tingkat 24, Ibu Pejabat MARA 21, Jalan Raja Laut 50609 Kuala Lumpur. azmiraziz@sprm.gov.my
42 PPj Rosli bin Abd. Rahman Jabatan Perdana Menteri (JPM) Majlis Amanah Rakyat (MARA) rosli.arahman@sprm.gov.my
43 PPj Mardiana binti Han Kementerian Pengajian Tinggi (KPT) Tingkat 24, Ibu Pejabat MARA mardiana@sprm.gov.my
44 PPJ Hairuzzaki bin Mohd Yusof Universiti Kebangsaan Malaysia (UKM) Ketua Unit Integriti Universiti Kebangsaan Malaysia 43600 UKM, Bangi Selangor Malaysia hairuzzaki@sprm.gov.my
45 Psk Ahmad Humaizie bin Ramly Suruhanjaya Perkhidmatan Awam (SPA) 21, Jalan Raja Laut ahumaizie@sprm.gov.my
46 Psk Fadlyzal bin Mohd Zain Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP) 50609 Kuala Lumpur. fadlyzal@sprm.gov.my
47 Psk Azahazira binti Shamsuddin Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat (KPWKM) Unit Integriti, Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga & Masyarakat, Aras 30, Presint 4 Persiaran Perdana, 62100 Putrajaya. azahazira@sprm.gov.my
48 PsK Muhammad Husni bin Mohd Ramli Kementerian Pembangunan Luar Bandar (KPLB) Unit Integriti, Kementerian Pembangunan Luar Bandar, Aras 10, No. 47, Persiaran Perdana, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 W.P Putrajaya mhusni@sprm.gov.my
49 PsK Mugilen a/l Maniam Kementerian Luar Negeri (KLN) Ketua Unit Integriti, Bahagian Pengurusan Sumber Manusia, Tingkat 3, Wisma Putra WP2, No. 1, Jalan Wisma Putra, Precint 2 62602 Putrajaya. mugilen@sprm.gov.my
50 PsK Aslina binti Mohd Ali Kementerian Belia dan Sukan (KBS) Unit Integriti Kementerian Belia dan Sukan,Aras 5, Menara KBS, No. 27 Persiaran Perdana, Precint 4, 62570 Putrajaya. aslina@sprm.gov.my
51 PsK Ahmad Fadlan bin Mohd Tajuddin Pejabat Menteri Besar Perak Unit Integriti Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Perak Bangunan Perak Darul Ridzuan Jalan Panglima Bukit Gantang Wahab 30000 Ipoh Perak. fadlan@sprm.gov.my
52 PsK Lina Harlina binti Mohd Halim Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Perak (SUK Perak) Unit Integriti Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Perak Bangunan Perak Darul Ridzuan Jalan Panglima Bukit Gantang Wahab 30000 Ipoh Perak. harlina@sprm.gov.my
53 PsK Norhafizah binti Othman @ Seman Jabatan Ketua Menteri Melaka (SUK Melaka) Unit Integriti Aras 2, Blok Bentara, Jabatan Ketua Menteri Melaka, Seri Negeri, Hang Tuah Jaya, 75450 Ayer Keroh, Melaka. norhafizah.othman@sprm.gov.my
54 PsK Nor Azamawati binti Miswan Kementerian Sumber Manusia (KSM) Unit Integriti Kementerian Sumber Manusia Blok D3 & D4, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan 62502 Putrajaya. norazamawati@sprm.gov.my
55 PsK Md Azahar bin Md Ali Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia (KKMM) Unit Integriti Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia (KKMM), Aras 22, Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia, Precint 4, Putrajaya. azahar.ali@sprm.gov.my
56 PsK Mohamad Aliff Zarquan bin Mohd Zaki Kementerian Pelancongan, Seni dan Budaya (MOTAC) Kementerian Pelancongan dan Kebudayaan Malaysia,Aras 15, No. 2, Menara 1, Jalan P5/6, Precint 5, 62200 Putrajaya. aliffzarquan@sprm.gov.my
57 PsK Biyamin bin Ismail@Mohamad Ismail Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri (MITI) Unit Integriti, Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri, No. 7, Menara MITI, Jalan Sultan Haji Ahmad Shah, 50480, Kuala Lumpur. biyamin@sprm.gov.my
58 PsK Huzaimi bin Hashim Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Sembilan (SUK Negeri Sembilan) Unit Integriti Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Sembilan (SUK Negeri Sembilan) Wisma Negeri, Jalan Dato' Abdul Malek, 70503 Seremban, Negeri Sembilan huzaimihashim@sprm.gov.my
59 PsK Nohardy bin Md Noh Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia (APMM) Unit integriti, Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia, Jabatan Perdana Menteri, Tingkat 4-11, One IOI Square, IOI Resort, 62500 Putrajaya. nohardy@sprm.gov.my
60 Psk Azrulnizam bin Md Azmi Jabatan Pengairan dan Saliran (JPS) Unit Integriti, Jabatan Pengairan dan Saliran Malaysia, Jalan Sultan Salahuddin, 50626 Kuala Lumpur. mdazrulnizam@sprm.gov.my
61 PsK Mohd Azlan bin Mohd Ali Kementerian Pembangunan Usahawan (KPU) Unit Integriti Kementerian Pembangunan Usahawan Blok E4/5, Kompleks Kerajaan Parcel E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62668 Putrajaya. azlan.ali@sprm.gov.my
62 PsK Maysara@Nur Faridah binti Mohammad Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Sabah (SUK Negeri Sabah) Unit Integriti Pejabat Setiusaha Kerajaan Negeri Sabah (SUK Sabah) Pusat Pentadbiran Negeri Sabah Jalan UMS, Teluk Likas 88400 Kota Kinabalu Sabah maysara@sprm.gov.my
63 PsK Md Yusrin bin Md Yusuf Unit Perancang Ekonomi (UPE), JPM Unit Integriti Kementerian Hal Ehwal Ekonomi Aras 1, Blok B6, Kompleks JPM Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan 62502 Putrajaya. mdyusrin@sprm.gov.my
64 PsK Mohd Hudzail bin Mansor Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan (KPKT) Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan, Aras 12, No. 51, Persiaran Perdana, Presint 4, 62100 Putrajaya hudzail@sprm.gov.my hudzail@kpkt.gov.my
65 PsK Ho Ka Nyan Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi (MOSTI) Unit Integriti, Kementerian Tenaga, Sains, Teknologi, Alam Sekitar dan Perubahan Iklim (MESTECC), Aras 1-7, Blok C4 & C5, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, Wilayah Persekutuan Putrajaya 62662, Malaysia ho.kanyan@sprm.gov.my
66 PsK Mohd Razi bin Rahhim @ Rahim Jabatan Pendaftaran Malaysia (JPN) Unit Integriti, Jabatan Pendaftaran Negara, Aras 7, No. 22, Persiaran Perdana, Presint 2, 62551 Putrajaya razi.rahim@sprm.gov.my
67 PsK Yusof Amanah bin Marinsah Kementerian Alam Sekitar dan Air (MEWA) Unit Integriti Kementerian Alam Sekitar Blok F10 Kompleks Parcel F Lebuh Perdana Timur, Presint 1 62000 Putrajaya yusof.amanah@sprm.gov.my
68 Ps Muhamad Nor Hisham bin Abd Rafar Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Selangor (SUK Selangor) Unit Integriti Pejabat SUK Selangor Tingkat 7, Bangunan SSAAS, 40000 Shah Alam. norhisham@sprm.gov.my
TOP

Statistik Pelawat


Hari Ini
15
Semalam
52
Minggu Ini
226
Bulan Ini
67

Keseluruhan
3444887