Pengarah MACA

Pengarah Akademi Pencegahan Rasuah Malaysia
No Nama Keterangan
1 pengarah 4 Nama
Timbalan Pesuruhjaya Dato' Hj Idris bin Zaharudin
Tahun Berkhidmat
Ogos 2017 - Sekarang
2 pengarah 4 Nama
Timbalan Pesuruhjaya Dato' Norazlan bin Mohd Razali
Tahun Berkhidmat
Disember 2016 – Julai 2017
3 pengarah 4 Nama
Timbalan Pesuruhjaya Dato' Abdul Wahab Bin Abdul Aziz
Tahun Berkhidmat
Ogos 2011 – November 2016
4 pengarah 3 Nama
Timbalan Pesuruhjaya Dato' Samarajoo Manikam 
Tahun Berkhidmat
Ogos 2007 – Julai 2011
5 pengarah 2 Nama
Tuan R.Rathakirushnan
Tahun Berkhidmat
Mac 2006 – Ogos 2007
6 pengarah 1 Nama
Dato' Sri Hj. Abu Kassim bin Mohammed
Tahun Berkhidmat
Disember 2005 – Februari 2006
Hit : 4113
 

PAUTAN