Senarai Pegawai SPRM di Agensi Awam

Cari:
Bil       Pegawai Agensi Penempatan Alamat Pejabat Alamat E-mel
1 P/Pj Dato' Norazlan bin Mohd Razali Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA) Unit Integriti, Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA), Tingkat 34, Menara Felda, Platinum Park, No 11, Persiaran KLCC, 50088 Kuala Lumpur. norazlan@sprm.gov.my
2 P/TPj Saiful Ezral bin Arifin Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS) Unit Kerjasama Awam Swasta, Aras 14, Blok Menara Lot 2G6, Presint 2, No. 18, Persiaran Perdana 62652 Putrajaya. ezral@sprm.gov.my
3 Psk Haryazi bin Baharom Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS) Unit Kerjasama Awam Swasta, Aras 14, Blok Menara Lot 2G6, Presint 2, No. 18, Persiaran Perdana 62652 Putrajaya. haryazi@sprm.gov.my
4 PKPj Abd. Latif bin Osman Majlis Amanah Rakyat (MARA) Unit Integriti Majlis Amanah Rakyat (MARA), Tingkat 24, Ibu Pejabat MARA, 21, Jalan Raja Laut, 50609 Kuala Lumpur. latif@sprm.gov.my abdlatif@mara.gov.my
5 PKPj Zulfikri bin Ab. Manaf Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL) Jabatan Integriti, Dewan Bandaraya Kuala Lumpur, Aras 8, West Wing, Wisma Sime Darby, Jalan Raja Laut 50350, Kuala Lumpur. zulfikri@sprm.gov.my
6 PsK Gan Nen Shan Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL) Jabatan Integriti, Dewan Bandaraya Kuala Lumpur, Aras 8, West Wing, Wisma Sime Darby, Jalan Raja Laut 50350, Kuala Lumpur. gan.nenshan@sprm.gov.my
7 PsK Mohamad Nizam bin Kalam Kementerian Kewangan Malaysia (MOF) Unit Integriti, Perbendaharaan Malaysia, Aras 3, Perbendaharaan 2, No. 7, Persiaran Perdana, Presint 2, 62592 Putrajaya. mohdnizam@sprm.gov.my
8 P/PsK Lina Harlina binti Mohd Halim Kementerian Kewangan Malaysia (MOF) Unit Integriti, Perbendaharaan Malaysia, Aras 3, Perbendaharaan 2, No. 7, Persiaran Perdana, Presint 2, 62592 Putrajaya. harlina@sprm.gov.my
9 Psk Kamaruzaman bin Yusoff SUK Selangor Unit Integriti Pejabat SUK Selangor Tingkat 7, Bangunan SSAAS, 40000 Shah Alam, Selangor kzaman@sprm.gov.my
10 PsK Mohd Haziman Bin Mahmood Suruhanjaya Perkhidmatan Awam (SPA) Aras 6-10, Blok C7, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62520 Putrajaya. haziman@sprm.gov.my
11 Psk Fadlyzal bin Mohd Zain Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP) Unit Integriti, Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP), No 20, Menara LPP, Jalan Sultan Salahuddin, 50480 Kuala Lumpur. fadlyzal@sprm.gov.my
12 PsK Siti Norlinda binti Abu Bakar Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat (KPWKM) Unit Integriti, Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga & Masyarakat, Aras 30, Presint 4 Persiaran Perdana, 62100 Putrajaya. sitinorlinda@sprm.gov.my
13 Psk Azahazira binti Shamsuddin Kementerian Pembangunan Luar Bandar (KKLW) Unit Integriti, Kementerian Kemajuan Luar Bandar dan Wilayah, Aras 10, No. 47, Persiaran Perdana, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 W.P Putrajaya. azahazira@sprm.gov.my
14 Psk Rosli bin Abd. Rahman Kementerian Tenaga, Teknologi, Sains, Perubahan Iklim dan Alam Sekitar (MOSTI) Unit Integriti, Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi, Aras 1-7, Blok C4 & C5, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, Wilayah Persekutuan Putrajaya 62662, Malaysia. rosli.arahman@sprm.gov.my rosli.arahman@mosti.gov.my
15 Psk Mohammad Zawawi bin Hussin Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM) Unit Integriti, Kementerian Kesihatan Malaysia, Blok E, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62690 Putrajaya. awie@sprm.gov.my
16 P/PsK Abdullah bin Othman Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM) Unit Integriti, Kementerian Kesihatan Malaysia, Blok E, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62690 Putrajaya. abdullah.othman@sprm.gov.my
17 P/PsK Nohardy bin Md Noh Jabatan Ketua Menteri Melaka (SUK Melaka) Unit Integriti Aras 2, Blok Bentara, Jabatan Ketua Menteri Melaka, Seri Negeri, Hang Tuah Jaya, 75450 Ayer Keroh, Melaka. nohardy@sprm.gov.my
18 P/PsK Siti Fairuz binti Shamsuri Kementerian Sumber Asli Dan Alam Sekitar (NRE) Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar (NRE), Unit Integriti, Aras G, Wisma Sumber Asli, No.25, Persiaran Perdana, Presint 4, 62574 Putrajaya. sitifairuz@sprm.gov.my sitifairuz@nre.gov.my
19 P/PsK Mugilen a/l Maniam Kementerian Luar Negeri (KLN) Ketua Unit Integriti, Bahagian Pengurusan Sumber Manusia, Tingkat 3, Wisma Putra WP2, No. 1, Jalan Wisma Putra, Precint 2 62602 Putrajaya. mugilen@sprm.gov.my
20 P/PsK Mohamad Azhar bin Abang Mentaril Kementerian Pertahanan (MOD) Unit Integriti, Kementerian Pertahanan, Tingkat 1, Blok B, Bangunan Zetro, Jalan 9/27C, Seksyen 5, Wangsa Maju, 53300 Kuala Lumpur. mohamadazhar@sprm.gov.my
21 P/PsK Roy Anak Bajok Kementerian Pengangkutan (MOT) Unit Integriti, Kementerian Pengangkutan , No 26, Jalan Tun Hussein, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 Putrajaya. roybajok@sprm.gov.my
22 P/PsK Farah Diba binti Esa Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM) Unit Integriti, Kementerian Pendidikan Malaysia, Aras 2 & 4, Blok E12, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62604 Putrajaya. farahdiba@sprm.gov.my
23 P/PsK Mohd Faizal Nashriq bin Abdul Razak Kementerian Dalam Negeri (KDN) Kementerian Dalam Negeri, Unit Integriti, Aras 6, Blok D9, Parcel D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62546 Putrajaya. faizalnashriq@sprm.gov.my
24 P/PsK Mohd Azizun bin Mohamed Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan (KPDNKK) Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan, Bahagian Integriti, Aras 6, Podium 1, No. 13 Persiaran Perdana, Persint 2, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62623 Putrajaya. mohd.azizun@sprm.gov.my
25 P/Psk Som Chai Nit A/L Suang @ Chin Kementerian Kerja Raya (KKR) Unit Integriti, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 13, Blok B, Kompleks Kementerian Kerja Raya, Jalan Sultan Salahudin, 50580 Kuala Lumpur. som_chai@sprm.gov.my
26 P/PsK Maysara@Nur Faridah binti Mohammad Kementerian Pertanian Dan Industri Asas Tani (MOA) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Aras 4, Blok Podium 4G1-1B, Wisma Tani, Presint 4 62624 Putrajaya. maysara@sprm.gov.my
27 P/PsK Faiz bin Fauzi Jabatan Imigresen Malaysia (JIM) Unit Integriti, Jabatan Imigresen Malaysia, No. 15, Aras 6, Bahagian Integriti, Presint 2, 62550 Putrajaya. fanuz@sprm.gov.my
28 P/PsK Razrilmokrish bin Mohd Yusof Jabatan Pertanian Malaysia (DOA) Jabatan Pertanian Semenanjung Malaysia No. 30, Persiaran Perdana, Presint 4, 62624 Putrajaya. razrilmokrish@sprm.gov.my
29 P/PsK Mansur bin Mohamad Agensi Anti Dadah Kebangsaan (AADK) Unit Integriti, Agensi Antidadah Kebangsaan. Kementerian Dalam Negeri. Jalan Maktab Perguruan Islam 43000 Kajang, Selangor. mansurmohd@sprm.gov.my
30 P/PsK Zaihairy bin Mohd Yunus Jabatan Kastam DiRaja Malaysia (JKDM) Unit Integriti Ibu Pejabat Kastam Diraja Malaysia, Kompleks Kementerian Kewangan No 3, Persiaran Perdana, Presint 2, 62596, Putrajaya. zaihairy@sprm.gov.my
31 P/PsK Mohd Afiq bin Mohd Fauzi Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia (JPSM) Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia, Ibu Pejabat Perhutanan Semenanjung Malaysia, Jalan Sultan Salahuddin, 50660 Kuala Lumpur. afiqfauzi@sprm.gov.my
32 P/Ps Muhammad Marzukhi bin Hashim Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ) Bahagian Integriti Ibu Pejabat JPJ Aras 5, No. 26 Jalan Tun Hussein Persiaran Perdana, Presint 4 62100 Putrajaya. marzukhi@sprm.gov.my
33 P/PsK Huzaire bin Ishak Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan dan Kerajaan Tempatan (KPKT) Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan dan Kerajaan Tempatan, Aras 12, No. 51, Persiaran Perdana, Presint 4, 62100 Putrajaya. huzaire@sprm.gov.my
34 P/PsK Nor Azamawati binti Miswan Kementerian Sumber Manusia (KSM) Unit Integriti Kementerian Sumber Manusia Blok D3 & D4, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan 62502 Putrajaya. norazamawati@sprm.gov.my
35 P/PsK Aslina binti Mohd Ali Kementerian Belia dan Sukan (KBS) Unit Integriti Kementerian Belia dan Sukan,Aras 5, Menara KBS, No. 27 Persiaran Perdana, Precint 4, 62570 Putrajaya. aslina@sprm.gov.my
36 P/PsK Md Azahar bin Md Ali Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia (KKMM) Unit Integriti Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia (KKMM), Aras 22, Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia, Precint 4, Putrajaya. azahar.ali@sprm.gov.my
37 P/PsK Mohamad Aliff Zarquan bin Mohd Zaki Kementerian Pelancongan, Seni dan Budaya (MOTAC) Kementerian Pelancongan dan Kebudayaan Malaysia,Aras 15, No. 2, Menara 1, Jalan P5/6, Precint 5, 62200 Putrajaya. aliffzarquan@sprm.gov.my
38 P/PsK Huzaimi bin Hashim Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri (MITI) Unit Integriti, Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri, No. 7, Menara MITI, Jalan Sultan Haji Ahmad Shah, 50480, Kuala Lumpur. huzaimihashim@sprm.gov.my
39 P/PsK Yusof Amanah bin Marinsah Kementerian Industri Utama (MPIC) Kementerian Perusahaan Perladangan Dan Komoditi No. 15 Aras 6-15, Persiaran Perdana, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62654 Putrajaya. yusof.amanah@sprm.gov.my
40 P/PsK Norhafizah binti Othman @ Seman Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia (APMM) Unit integriti, Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia, Jabatan Perdana Menteri, Tingkat 4-11, One IOI Square, IOI Resort, 62500 Putrajaya. norhafizah.othman@sprm.gov.my
41 P/PsK Zulhairi bin Zainal Abidin Jabatan Pendaftaran Malaysia (JPN) Unit Integriti, Jabatan Pendaftaran Negara, Aras 7, No. 22, Persiaran Perdana, Presint 2, 62551 Putrajaya. zulhairi@sprm.gov.my
42 P/PsK Nordinansah bin Kasim Jabatan Pengairan dan Saliran (JPS) Unit Integriti, Jabatan Pengairan dan Saliran Malaysia, Jalan Sultan Salahuddin, 50626 Kuala Lumpur. nordinansah@sprm.gov.my
TOP

Statistik Pelawat


Hari Ini
906
Semalam
1512
Minggu Ini
7108
Bulan Ini
21882

Keseluruhan
3353138