List of SPRM Officer in Government Agencies

Search:
No       Officer Agency Address E-mail Address
1 Com. Dato' Norazlan bin Mohd Razali Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA) Unit Integriti, Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA), Tingkat 34, Menara Felda, Platinum Park, No 11, Persiaran KLCC, 50088 Kuala Lumpur. norazlan@sprm.gov.my
2 Deputy Com. Saiful Ezral bin Arifin Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS) Unit Kerjasama Awam Swasta, Aras 14, Blok Menara Lot 2G6, Presint 2, No. 18, Persiaran Perdana 62652 Putrajaya. ezral@sprm.gov.my
3 SSupt. Haryazi bin Baharom Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS) Unit Kerjasama Awam Swasta, Aras 14, Blok Menara Lot 2G6, Presint 2, No. 18, Persiaran Perdana 62652 Putrajaya. haryazi@sprm.gov.my
4 SAC Abd. Latif bin Osman Majlis Amanah Rakyat (MARA) Unit Integriti Majlis Amanah Rakyat (MARA), Tingkat 24, Ibu Pejabat MARA, 21, Jalan Raja Laut, 50609 Kuala Lumpur. latif@sprm.gov.my abdlatif@mara.gov.my
5 SAC Zulfikri bin Ab. Manaf Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL) Jabatan Integriti, Dewan Bandaraya Kuala Lumpur, Aras 8, West Wing, Wisma Sime Darby, Jalan Raja Laut 50350, Kuala Lumpur. zulfikri@sprm.gov.my
6 SSupt. Gan Nen Shan Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL) Jabatan Integriti, Dewan Bandaraya Kuala Lumpur, Aras 8, West Wing, Wisma Sime Darby, Jalan Raja Laut 50350, Kuala Lumpur. gan.nenshan@sprm.gov.my
7 SSupt.. Mohamad Nizam bin Kalam Kementerian Kewangan Malaysia (MOF) Unit Integriti, Perbendaharaan Malaysia, Aras 3, Perbendaharaan 2, No. 7, Persiaran Perdana, Presint 2, 62592 Putrajaya. mohdnizam@sprm.gov.my
8 SSupt. Lina Harlina binti Mohd Halim Kementerian Kewangan Malaysia (MOF) Unit Integriti, Perbendaharaan Malaysia, Aras 3, Perbendaharaan 2, No. 7, Persiaran Perdana, Presint 2, 62592 Putrajaya. harlina@sprm.gov.my
9 SSupt. Kamaruzaman bin Yusoff SUK Selangor Unit Integriti Pejabat SUK Selangor Tingkat 7, Bangunan SSAAS, 40000 Shah Alam, Selangor kzaman@sprm.gov.my
10 SSupt. Mohd Haziman Bin Mahmood Suruhanjaya Perkhidmatan Awam (SPA) Aras 6-10, Blok C7, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62520 Putrajaya. haziman@sprm.gov.my
11 SSupt. Fadlyzal bin Mohd Zain Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP) Unit Integriti, Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP), No 20, Menara LPP, Jalan Sultan Salahuddin, 50480 Kuala Lumpur. fadlyzal@sprm.gov.my
12 SSupt. Siti Norlinda binti Abu Bakar Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat (KPWKM) Unit Integriti, Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga & Masyarakat, Aras 30, Presint 4 Persiaran Perdana, 62100 Putrajaya. sitinorlinda@sprm.gov.my
13 SSupt. Azahazira binti Shamsuddin Kementerian Pembangunan Luar Bandar (KKLW) Unit Integriti, Kementerian Kemajuan Luar Bandar dan Wilayah, Aras 10, No. 47, Persiaran Perdana, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 W.P Putrajaya. azahazira@sprm.gov.my
14 SSupt. Rosli bin Abd. Rahman Kementerian Tenaga, Teknologi, Sains, Perubahan Iklim dan Alam Sekitar (MOSTI) Unit Integriti, Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi, Aras 1-7, Blok C4 & C5, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, Wilayah Persekutuan Putrajaya 62662, Malaysia. rosli.arahman@sprm.gov.my rosli.arahman@mosti.gov.my
15 SSupt. Mohammad Zawawi bin Hussin Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM) Unit Integriti, Kementerian Kesihatan Malaysia, Blok E, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62690 Putrajaya. awie@sprm.gov.my
16 SSupt. Abdullah bin Othman Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM) Unit Integriti, Kementerian Kesihatan Malaysia, Blok E, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62690 Putrajaya. abdullah.othman@sprm.gov.my
17 SSupt. Nohardy bin Md Noh Jabatan Ketua Menteri Melaka (SUK Melaka) Unit Integriti Aras 2, Blok Bentara, Jabatan Ketua Menteri Melaka, Seri Negeri, Hang Tuah Jaya, 75450 Ayer Keroh, Melaka. nohardy@sprm.gov.my
18 SSupt. Siti Fairuz binti Shamsuri Kementerian Sumber Asli Dan Alam Sekitar (NRE) Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar (NRE), Unit Integriti, Aras G, Wisma Sumber Asli, No.25, Persiaran Perdana, Presint 4, 62574 Putrajaya. sitifairuz@sprm.gov.my sitifairuz@nre.gov.my
19 SSupt. Mugilen a/l Maniam Kementerian Luar Negeri (KLN) Ketua Unit Integriti, Bahagian Pengurusan Sumber Manusia, Tingkat 3, Wisma Putra WP2, No. 1, Jalan Wisma Putra, Precint 2 62602 Putrajaya. mugilen@sprm.gov.my
20 SSupt. Mohamad Azhar bin Abang Mentaril Kementerian Pertahanan (MOD) Unit Integriti, Kementerian Pertahanan, Tingkat 1, Blok B, Bangunan Zetro, Jalan 9/27C, Seksyen 5, Wangsa Maju, 53300 Kuala Lumpur. mohamadazhar@sprm.gov.my
21 SSupt. Roy Anak Bajok Kementerian Pengangkutan (MOT) Unit Integriti, Kementerian Pengangkutan , No 26, Jalan Tun Hussein, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 Putrajaya. roybajok@sprm.gov.my
22 SSupt. Farah Diba binti Esa Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM) Unit Integriti, Kementerian Pendidikan Malaysia, Aras 2 & 4, Blok E12, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62604 Putrajaya. farahdiba@sprm.gov.my
23 SSupt. Mohd Faizal Nashriq bin Abdul Razak Kementerian Dalam Negeri (KDN) Kementerian Dalam Negeri, Unit Integriti, Aras 6, Blok D9, Parcel D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62546 Putrajaya. faizalnashriq@sprm.gov.my
24 SSupt. Mohd Azizun bin Mohamed Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan (KPDNKK) Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan, Bahagian Integriti, Aras 6, Podium 1, No. 13 Persiaran Perdana, Persint 2, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62623 Putrajaya. mohd.azizun@sprm.gov.my
25 SSupt. Som Chai Nit A/L Suang @ Chin Kementerian Kerja Raya (KKR) Unit Integriti, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 13, Blok B, Kompleks Kementerian Kerja Raya, Jalan Sultan Salahudin, 50580 Kuala Lumpur. som_chai@sprm.gov.my
26 SSupt. Maysara@Nur Faridah binti Mohammad Kementerian Pertanian Dan Industri Asas Tani (MOA) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Aras 4, Blok Podium 4G1-1B, Wisma Tani, Presint 4 62624 Putrajaya. maysara@sprm.gov.my
27 SSupt. Faiz bin Fauzi Jabatan Imigresen Malaysia (JIM) Unit Integriti, Jabatan Imigresen Malaysia, No. 15, Aras 6, Bahagian Integriti, Presint 2, 62550 Putrajaya. fanuz@sprm.gov.my
28 SSupt. Razrilmokrish bin Mohd Yusof Jabatan Pertanian Malaysia (DOA) Jabatan Pertanian Semenanjung Malaysia No. 30, Persiaran Perdana, Presint 4, 62624 Putrajaya. razrilmokrish@sprm.gov.my
29 SSupt. Mansur bin Mohamad Agensi Anti Dadah Kebangsaan (AADK) Unit Integriti, Agensi Antidadah Kebangsaan. Kementerian Dalam Negeri. Jalan Maktab Perguruan Islam 43000 Kajang, Selangor. mansurmohd@sprm.gov.my
30 SSupt. Zaihairy bin Mohd Yunus Jabatan Kastam DiRaja Malaysia (JKDM) Unit Integriti Ibu Pejabat Kastam Diraja Malaysia, Kompleks Kementerian Kewangan No 3, Persiaran Perdana, Presint 2, 62596, Putrajaya. zaihairy@sprm.gov.my
31 SSupt. Mohd Afiq bin Mohd Fauzi Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia (JPSM) Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia, Ibu Pejabat Perhutanan Semenanjung Malaysia, Jalan Sultan Salahuddin, 50660 Kuala Lumpur. afiqfauzi@sprm.gov.my
32 SSupt. Muhammad Marzukhi bin Hashim Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ) Bahagian Integriti Ibu Pejabat JPJ Aras 5, No. 26 Jalan Tun Hussein Persiaran Perdana, Presint 4 62100 Putrajaya. marzukhi@sprm.gov.my
33 SSupt. Huzaire bin Ishak Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan dan Kerajaan Tempatan (KPKT) Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan dan Kerajaan Tempatan, Aras 12, No. 51, Persiaran Perdana, Presint 4, 62100 Putrajaya. huzaire@sprm.gov.my
34 SSupt. Nor Azamawati binti Miswan Kementerian Sumber Manusia (KSM) Unit Integriti Kementerian Sumber Manusia Blok D3 & D4, Kompleks D, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan 62502 Putrajaya. norazamawati@sprm.gov.my
35 SSupt. Aslina binti Mohd Ali Kementerian Belia dan Sukan (KBS) Unit Integriti Kementerian Belia dan Sukan,Aras 5, Menara KBS, No. 27 Persiaran Perdana, Precint 4, 62570 Putrajaya. aslina@sprm.gov.my
36 SSupt. Md Azahar bin Md Ali Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia (KKMM) Unit Integriti Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia (KKMM), Aras 22, Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia, Precint 4, Putrajaya. azahar.ali@sprm.gov.my
37 SSupt. Mohamad Aliff Zarquan bin Mohd Zaki Kementerian Pelancongan, Seni dan Budaya (MOTAC) Kementerian Pelancongan dan Kebudayaan Malaysia,Aras 15, No. 2, Menara 1, Jalan P5/6, Precint 5, 62200 Putrajaya. aliffzarquan@sprm.gov.my
38 SSupt. Huzaimi bin Hashim Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri (MITI) Unit Integriti, Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri, No. 7, Menara MITI, Jalan Sultan Haji Ahmad Shah, 50480, Kuala Lumpur. huzaimihashim@sprm.gov.my
39 SSupt. Yusof Amanah bin Marinsah Kementerian Industri Utama (MPIC) Kementerian Perusahaan Perladangan Dan Komoditi No. 15 Aras 6-15, Persiaran Perdana, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62654 Putrajaya. yusof.amanah@sprm.gov.my
40 SSupt. Norhafizah binti Othman @ Seman Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia (APMM) Unit integriti, Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia, Jabatan Perdana Menteri, Tingkat 4-11, One IOI Square, IOI Resort, 62500 Putrajaya. norhafizah.othman@sprm.gov.my
41 SSupt. Zulhairi bin Zainal Abidin Jabatan Pendaftaran Malaysia (JPN) Unit Integriti, Jabatan Pendaftaran Negara, Aras 7, No. 22, Persiaran Perdana, Presint 2, 62551 Putrajaya. zulhairi@sprm.gov.my
42 SSupt. Nordinansah bin Kasim Jabatan Pengairan dan Saliran (JPS) Unit Integriti, Jabatan Pengairan dan Saliran Malaysia, Jalan Sultan Salahuddin, 50626 Kuala Lumpur. nordinansah@sprm.gov.my
TOP

Visitor Statistic


Today
74
Yesterday
159
Week
233
Month
3281

All
3404732